Horde Guardians

WoW


#1 2009-05-11 20:27:57

Huan

Newbie

Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 3
Punktów :   
Nick w grze: Huan

kilka propozycji

Na razie widzę, że mało kto sie wypowiada wiec wpisze propozycje zmian jakie bym w prowadził do gildii,w punktach będę opisywał czego dotyczą a w nawiasie co bym zmienił i dlaczego
1. Zmiana statusu gildii ( może nie tyle zmian co rozbudowa bo obecny jest powiedzmy dość skromny nie mówię, że ma mieć ponad 100 punktów ale parę można by był jeszcze dopisać)
2. Forum gildii (czyli żeby więcej osób tu sie zalogowało lub chociaż tu zaglądało np. wprowadzić w statusie, że każdy ma obowiązek przynajmniej raz w tygodniu odwiedzić form bo będą tu omawiane sprawy dotyczące gildii)
3. Bank gildii ( otworzenie go na wszystkich żeby można było tam wkładać rzeczy jak i wyciągać ale też jakoś go zabezpieczyć żeby jakiś noobek nie wyjął wszystkiego i nie sprzedał, nie znam się jakie są możliwości w tym zakresie także nie będę się kłócił za bardzo ani wymądrzał)
4. Podział dropu w instancjach ( mianowicie to może być moje osobiste odczucie ale będąc na jednej zauważyłem, że jest tendencja rzucania się na drop jak na mięso za komuny czy jest potrzebne czy nie to się klika need, a przecież skoro już wszyscy jesteśmy w gildii to powinniśmy sobie pomagać i się dzielić)
Tyle chciałem napisać od siebie, nie miałem zamiaru tu nikogo urazić ani wytykać jakiś błędów czy uchybień ale chciałbym żeby  osoby będące na forum ustosunkowały się do tego co  tu przedstawiłem.

Offline

 

#2 2009-05-12 11:40:10

Petmaster

Newbie

Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: kilka propozycji

W części się zgadzam, ale jeżeli chodzi o instancje to miom zdaniem jeżeli idziemy gilidią to ten kto nosi cloth needuje cloth a reszta albo gread albo pass, i tak powinno być w przypadku innych itemów, takie jest moje zdanie.

Offline

 

#3 2009-05-12 14:52:01

Huan

Newbie

Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 3
Punktów :   
Nick w grze: Huan

Re: kilka propozycji

Ostatnio  przeglądałem neta jak działa NEED, GREED, i trafiłem na forum gdzie wypowiadał się kolesia o niku Sandman i powiem że można by było to u nas zacząć stosować, zwłaszcza ostatni punkt.
A to co ten Sandman napisał:

"PASS, GREED, NEED, ROLL
- jeśli nie jesteś Enchanterem, a z bossa wypadnie przedmiot, którego nawet nie możesz założyć, daj PASS (naprawdę nikogo nie obchodzi, że sprzedasz go NPC za 2 złota)
- jeśli jesteś Enchanterem, a z bossa wypadnie przedmiot, który nie możesz założyć, co najwyżej daj GREED, chociaż bardziej wskazane jest PASS
- jeśli z bossa wypadnie przedmiot, który możesz ewentualnie założyć, daj GREED
- jeśli z bossa wypadnie przedmiot, który POTRZEBUJESZ, bo jest on znacznie lepszy niż to co nosisz i wiesz, że w najbliższej przyszłości nie zmienisz tego przedmiotu na żaden inny, daj NEED
- w przypadkach gdy jesteśmy na raidzie, przed atakowaniem bossa omawiamy co kto chce i czego potrzebuje bardziej niż ktoś inny (np. jeśli obaj Warlock i Mage chcą przedmiot z wysoką ilością +Stamina, Warlockowi bardziej się ten przedmiot przyda, a z zamian przy następnej okazji Warlock da Mage'owi wziąć przedmiot z wysoką ilością +Intellect)
- jeśli po drodze drużyna trafia na skrzynie (chest), obowiązuje zasada /roll - każdy wpisuje /roll i osoba, która wylosuje najwięcej może zabrać przedmioty ze skrzyni
- osoby, które dają NEED mimo faktu, że przedmiot im się nie przyda lub po prostu biorą go gdy przydzielanie przedmiotów odbywa się bez losowania (jak Free to All), lub biorą ze skrzyń przedmioty bez losowania, nazywani są NINJA lub prościej: złodziejami i - jeśli przedmioty były dość cenne - pokrzywdzone osoby najczęściej spamują po Generalu w miastach nick osoby, która ich oszukała, co znacznie wpływa na reputację złodzieja (nikt nie weźmie znanego ninja do grupy)
- jeśli jesteście w tej samej gildii podyskutujcie o tym jakie przedmioty chcecie przed wchodzeniem do instancji
Mam nadzieję ze mój post pomógł początkującym graczom.

[Edycja Sandman - 25.07.2008 o 15:31]"

Offline

 
Forum made by Mateusz and Adrian.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsti2010.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.cesaroki.pun.pl www.polish-tactical-team.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl